ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Новини » Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах науковці обговорили питання підтримки підприємництва

Дата: 20-04-2017, 13:42.

У Черкасах науковці обговорили питання підтримки підприємництва Питанням фінансово-економічного та обліково-аналітичного забезпечення підприємницької діяльності була присвячена міжнародна науково-практична конференція у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту. Подія викликала науковий інтерес у понад 130 учасників. Це науковці з України, Польщі, Болгарії, Грузії, Казахстану й інших країн. Зокрема, до роботи конференції долучився 31 вищий навчальний заклад України. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби СУЕМ.

Відкрила пленарне засідання ректор університету, доктор економічних наук Любов Шпак, наголосивши на актуальності теми конференції та побажавши всім плідної роботи. «Розвиток підприємницької діяльності є основою розвитку економіки держави, тому влада має максимально сприяти цьому», – підкреслила у виступі Любов Олександрівна.

Перший заступник голови Черкаської ОДА, кандидат технічних наук Віталій Коваль зазначив, що потрібно створювати відкриті прозорі механізми взаємодії влади і комерційного сектору нашої економіки. Віталій Володимирович побажав науковцям успішної роботи, а студентам – раціонально скористатися участю у конференції з метою подальших наукових досліджень і підготовки дипломних робіт. Під час пленарного засідання з доповідями виступили представники різних наукових шкіл. Особливу увагу привернула доповідь доктора наук, професора Академії Я. Длугоша в Ченстохові (Польща) Валерія Окуліча-Казаріна, присвячена інноваціям в управлінні філіалом банку, зокрема було запропоновано ідеальну модель директора для забезпечення підприємницької діяльності.Учасники конференції розглянули широкий спектр питань фінансово-економічного та обліково-аналітичного забезпечення підприємницької діяльності, обмінялися досвідом, науковими ідеями й пропозиціями щодо подальших досліджень.

Також у межах конференції та з нагоди днів науки, за традицією навчального закладу, було вручено почесні відзнаки та грошові винагороди обдарованим студентам – cтипендії президента університету, доктора технічних наук Р. А. Аблязова. Відзначили під час конференції і переможців конкурсу імені льотчика-космонавта О. А. Леонова, який є членом Опікунської ради і давнім другом університету. Їх нагороджено почесними медалями та грошовими преміями.

Обговорення наукової проблематики конференції продовжилося на секційних засіданнях. Студенти й аспіранти охоче взяли участь у роботі секцій, представляючи власне бачення проблем розглянутої теми. За результатами конференції видано збірник тез доповідей.

Теги: черкаси, черкаська область, підприємство, наукова конференція, СУЕМ, університет, підтримка підприємництва


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o