КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Макіяж за допомогою ложки та косметичні процедури – в черкаському училищі провели майстер-клас

Дата: 20-04-2017, 17:22.

Макіяж за допомогою ложки та косметичні процедури – в черкаському училищі провели майстер-клас 18 квітня викладач спецдисциплін перукарського напрямку Олена Скрябіна провела для жіночого колективу навчального закладу майстер-клас на тему «Віковий догляд за шкірою обличчя. Експрес-метод виконання макіяжу ложкою». Про це «Нова Доба» дізналася від Департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР.

Захід був насичений теоретичним матеріалом та практичним відпрацюванням методів догляду за шкірою обличчя перед нанесенням макіяжу. Запрошені педагогічні працівники із задоволенням проводили демакіяж обличчя, пілінг, наносили ліфтингові маски та креми.

Оригінальним рішенням майстер-класу став запропонований Оленою Юріївною експрес-метод нанесення макіяжу за допомогою ложки, який дає змогу швидко та якісно нанести декоративну косметику на обличчя.

Теги: черкаси, черкаська область, майстер-клас, косметика, догляд за обличчям


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS