КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Макіяж за допомогою ложки та косметичні процедури – в черкаському училищі провели майстер-клас

Дата: 20-04-2017, 17:22.

Макіяж за допомогою ложки та косметичні процедури – в черкаському училищі провели майстер-клас 18 квітня викладач спецдисциплін перукарського напрямку Олена Скрябіна провела для жіночого колективу навчального закладу майстер-клас на тему «Віковий догляд за шкірою обличчя. Експрес-метод виконання макіяжу ложкою». Про це «Нова Доба» дізналася від Департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР.

Захід був насичений теоретичним матеріалом та практичним відпрацюванням методів догляду за шкірою обличчя перед нанесенням макіяжу. Запрошені педагогічні працівники із задоволенням проводили демакіяж обличчя, пілінг, наносили ліфтингові маски та креми.

Оригінальним рішенням майстер-класу став запропонований Оленою Юріївною експрес-метод нанесення макіяжу за допомогою ложки, який дає змогу швидко та якісно нанести декоративну косметику на обличчя.

Теги: черкаси, черкаська область, майстер-клас, косметика, догляд за обличчям


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o