СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаські дитсадки, можливо, не працюватимуть через похолодання

Дата: 20-04-2017, 16:55.

Черкаські дитсадки, можливо, не працюватимуть через похолодання Через різке похолодання у Черкасах можуть призупинити навчання у дитячих садочках. Наразі з 53-х дитсадків, у 13-ти зафіксоване значне похолодання. Тож, якщо упродовж сьогоднішнього дня погодні умови не покращаться, то вже завтра діти можуть залишитися вдома. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «ПроВсе», який посилається на інформацію Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.

– Якщо сьогодні до вечора погодні умови не покращаться, завтра діти не навчатимуться, – зазначив директор Департаменту Ігор Волошин. – Щодо шкіл, то там ситуація не критична, ніхто з директорів не звертався щодо потреби припинення навчання через похолодання.

Ігор Волошин додає, що в навчальних закладах можна увімкнути опалення і технічно для цього є всі можливості. Однак, тепло у школах та садочках з’явиться не відразу, а щонайменше за кілька днів.

Теги: черкаси, черкаська область, холод, погода на Черкащині, похолодання, дитсадок, школа, вихідний


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS