ЗАПИТУЙТЕ У ЕКСПЕРТАНовина із категорії: RSS, Запитуйте у експерта

Роздрукувати        Друкована версія

Деклараційна кампанія завершується

Дата: 21-04-2017, 16:26.

Деклараційна кампанія завершується Державна податкова інспекція у м. Черкасах звертає увагу громадян, що до завершення деклараційної кампанії 2017 року, залишилось 11 календарних днів. Нагадуємо, останній день надання річної податкової декларації про майновий стан і доходи для фізичних осіб – платників податків, які зобов’язані задекларувати минулорічні доходи – 3 травня 2017 року, а граничний термін сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору, самостійно нарахованих фізичною особою – платником податків у Декларації за 2016 рік, – 31 липня 2017 року.

Форма Декларації, за якою необхідно прозвітувати про отримані протягом минулого року доходи, затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15.09.2016 №821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11.10.2016 за №1349/29479.
За вибором платника податків Декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Звертаємо увагу, що поштою документи потрібно надсилати з повідомленням про вручення та з описом про вкладення не пізніше, ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання. Якщо ж Декларація подається в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного цифрового підпису, то надсилати її потрібно не пізніше закінчення останньої години граничного строку подання.
Як повідомив начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк впродовж січня-березня 2017 року черкасцями вже надано 798 декларацій про декларування доходів за 2016 р. в т.ч. по податковій знижці – 190 декларацій.

Відповідно до оперативних даних, за поданими до податкової інспекції деклараціями, задекларовано до сплати військового збору – 440,2 тис. грн, сплачено 159,0 тис. грн, задекларовано до сплати податку з доходів фізичних осіб – 1 876,0 тис. грн, сплачено 714,0 тис. грн. Задекларовані сума ПДФО до повернення становить 250,6 тис. грн, повернуто 190,0 тис. грн.
Переважна більшість з тих, хто вже виконав свій конституційний обов’язок, задекларували успадковане чи отримане у дарунок майно. Також громадяни декларували доходи, що були отримані від надання в оренду майна та від продажу (обміну) рухомого та/або нерухомого майна.

Теги: черкаси, черкаська область, деклараційна кампанія, ДПІ, доходи


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS