КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Новини » Кримінал

Роздрукувати        Друкована версія

Телефонні шахраї шукають довірливих людей

Дата: 21-04-2017, 17:09.

Телефонні шахраї шукають довірливих людей Попри те, що інформація про телефонних шахраїв неодноразово оприлюднювалась у багатьох регіональних засобах масової інформації, зловмисники, схоже, й не думають припиняти свою протиправну діяльність.

Особливо шахраї активізуються напередодні свят. Знову на робочі та мобільні телефони керівників, бухгалтерів ряду комерційних організацій та приватних підприємців м. Черкаси почали надходити телефонні дзвінки начебто від імені начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антона Царюка, «у якого нібито виникла термінова потреба у грошах».

Звертаємося до всіх платників податків з проханням бути обачними у подібних випадках і не піддаватися на сумнівні пропозиції невідомих осіб, які, представляючись податківцями, на ділі не мають жодного відношення до фіскальної служби і мають на меті задоволення своїх меркантильних інтересів.

Тому вкотре звертаємось до платників податків м. Черкаси, у разі отримання інформації про протиправні дії під виглядом працівників органів фіскальної служби чи нібито від їх імені, необхідно повідомляти Антикорупційному сервісу ДФС України «Пульс» за телефоном (044) 284-00-07 або за телефоном довіри Головного управління ДФС у Черкаській області − 33-91-81.

Теги: черкаси, черкаська область, телефонні шахраї, ДПІ, кошти


Черкаси наживо

Смугу перешкод військовослужбовці долали безперервно протягом тридцяти годин. Так у Навчальному центрі Держприкордонної служби України в Оршанці під
Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
< >
«Це зробив Міхо» ...
Лев Хмельковський, RSS
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS