СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах змагалися рятувальники-спортсмени

Дата: 24-04-2017, 20:02.

У Черкасах змагалися рятувальники-спортсмени 24 квітня у Черкасах на центральному стадіоні пройшов завершальний зональний етап VІІІ-го Чемпіонату Управління ДСНС з професійно-прикладних видів спорту. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Як і очікувалось, ця зона мала найбільш представницький склад, кожна з команд – Управління ДСНС України у Черкаській області, 1-го Держаного пожежно-рятувального загону, Черкаського міськрайонного відділу та аварійно-рятувального загону спеціального призначення – впевнено претендувала на перемогу.

Змагання розпочалися з міні-футболу. Попри напружену боротьбу на майданчику і нічию з командою міськрайонного відділу, другий рік поспіль у цьому виді кращими були спортсмени з Управління, які у підсумку набрали 7 очок.

Не змінився переможець і в двох інших етапах – з комплексної рятувальної естафети та перетягування напірного рукава. Так само другий рік поспіль найкращі результати у цих видах показали відповідно команди з 1-го Державного пожежно-рятувального загону та аварійно-рятувального загону спеціально призначення.

Фінал цьогорічних змагань відбудеться у травні в Городищенському районі.

Теги: черкаси, черкаська область, міні-футбол, пожежно-прикладний спорт, змагання, ДСНС, рятувальники


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
Про кохання від мами ...
Юлія Фомічова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o