Новина із категорії: Новини » Спорт

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаський веслувальник Іван Тищенко виборов 4 всеукраїнські «золота» за тиждень

Дата: 25-04-2017, 14:57.

Черкаський веслувальник Іван Тищенко виборов 4 всеукраїнські «золота» за тиждень Квітень став насиченим національними змаганнями для спортсменів академічного веслування. Так, з 11 по 12 квітня Херсон приймав всеукраїнські змагання «Регата пам’яті президента ФАВУ В.Г. Кохненко» з веслування академічного серед дорослих, з 12 по 13 квітня в Олешках пройшла всеукраїнська регата серед юніорів, а менше ніж через тиждень наші веслувальники стартували у Дніпрі на Кубку України.

За результатами напружених змагань нашим спортсменам вдалося здобути наступні нагороди та місця:
1 місце – Іван Тищенко (1х юніори, Кубок України);
1 місце – Іван Тищенко (2х юніори, Кубок України);
1 місце – Іван Тищенко (1х юніори, всеукраїнські змагання «Регата пам’яті президента ФАВУ В.Г. Кохненко»);
8 місце – Андрій Сазонов (1х дорослі, всеукраїнські змагання «Регата пам’яті президента ФАВУ В.Г. Кохненко»).

Тренує спортсменів М. Гуленко та В. Гуленко.

Теги: черкаси, черкаська область, веслування, академічне веслування, Іван Тищенко, чемпіонат України