Сім нагород та абсолютну перемогу здобули черкащани на Кубку України з бодібілдингу та фітнесу

Кубок України з бодібілдингу та фітнесу приймало Запоріжжя з 22 по 23 квітня. Представники Черкащини гідно представили регіон, виборовши низку призових місць. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон».

Сім нагород та абсолютну перемогу здобули черкащани на Кубку України з бодібілдингу та фітнесу «Ось такий маємо врожай: золото Артеменко Артема в бодібілдингу серед юніорів, срібло та бронза з фітнесу серед жінок за 163 см у Прилєпської Каріни та Банадисєвой Вікторії, срібло з бікіні серед юніорів +169 см та жінок +172 см у Оборської Марини, бронза з модельного фітнесу серед жінок у чарівній Пастушко Тетяни.

Але найбільший фурор визвала перемога Петра Кушки у найбільш масовій категорії з фізік. Вигравши в своїй категорії – чоловіки до 176 см , Петро виграв і абсолютку, таким чином випередивши загалом більше 50 чол. – Впевнена і яскрава перемога !

Тільки на одну сходинку нижче від призової трійки зупинився Євгеній Жуковський з Умані. Форма спортсмена вражає, але, як він каже, щось пішло не так.
Ще одній спортсменці Марині Снєжко, вдалося стати фіналісткою Кубку України – вона стала 5-ю в категорії бодіфітнес-жінки», – розповідає про успіхи спортсменів очільниця обласної федерації Антоніна Оробець.