Плавці з Черкащини вибороли нагороди Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе»

19-22 квітня у м. Кам’янське (Дніпропетровської обл.), проходили фінальні змагання ХХІV Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Черкаської організації «Інваспорт».

На цих змаганнях Черкащину представляли 4 спортсменів до 15 років, які вибороли 7 нагород. Переможці визначалися по класах та статі.
Самбур Дар’я завоювала 3 «золоті» медалі на дистанціях 50 м на спині, 100 м на спині та 50 м брас. На дистанції 100 м на спині спортсменка встановила рекорд Спартакіади, а за підсумками всіх виступів Самбур Д. зараховано до резерву збірної команди України.

Короп Софія посіла І місце на дистанції 50 м, батерфляй, а на дистанції 50 м на спині була другою.

Письменна Анна виборола два «срібла» – на дистанціях 50 та 100 м брасом.

Дебютант національних змагань – Гаркуша Руслан посів 4 місце на дистанції 50 м, на спині та 6 місце – 50 м, вільний стиль.