Черкаські стрільці гідно виступили на чемпіонаті України

З 26 квітня по 2 травня у м. Львів проходив відкритий літній чемпіонат України зі стрільби з малокаліберної зброї та командний у вправах зі стрільби з пневматичної зброї серед спортсменів 1997 р.н. та молодших. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон».

У цих змаганнях брали участь спортсмени таких черкаських шкіл:

КДЮСШ № 2, директор – Дудник І.М.
1. КМС Водоп’ян Ян, тренер – Дудник І.М.
2. 1 р. Хроненко Максим, тренер – Дудник І.М.
3. 1 р. Мкртичян Ігор, тренери – Дудник І.М., Шестак О.А.

КДЮСШ № 2 – ШВСМ
1. МСУМК Омельяненко Дмитро, тренер – Нагній В.А.

«Це перші у цьому році змагання на відкритому повітрі, погодні умови були дуже складними, адже було холодно і вітряно, що не сприяло досягненню високих результатів. Однак нашим хлопцям вдалося виступити достойно», – коментує виступ команди заслужений працівник галузі фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України, майстер спорту СРСР зі стрільби кульової Віктор Нагній.

У кваліфікації вправи МГ-9 Ян Водоп’ян показав найкращий результат серед 31 спортсмена – 581 очко, Дмитро Омельяненко був наступним – 577 очок. Фінал вправи МГ-9 вніс корективи у таблицю результатів – після фінальної серії Омельяненко отримав бронзу змагань, а Водоп’ян став сьомим. Завдяки високим особистим результатам команда хлопців у складі Омельяненка Д., Водоп’яна Я. та Хроненка М. посіла перше місце серед 9 команд.

У фіналі вправи МГ-6 Омельяненко Дмитро посів 6 місце, а команда стала четвертою.

Гарний результат показав пістолетчик Мкртичян Ігор – він посів 13 місце серед 44 учасників у вправі МП-6.

Команда Черкаської області посіла 12 загальнокомандне місце серед 19 збірних команд областей.

Наступними стартами стануть:
– міжнародні змагання «Гран-Прі Визволення» у м. Пльзень (Чехія), 03-08.05.2017 р., учасниці – Шаріпова Д. та Тарасенко Т.;
– кубок світу зі стрільби кульової у м. Мюнхен (Німеччина), 17-24.05.2017 р., учасники – Куліш С., Шаріпова Д.;
– міжнародні змагання «Олімпійські надії» у м. Пльзень (Чехія), 25-28.05.2017 р., учасник – Омельяненко Д.