СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Холодному Яру невдовзі стартує туристичний змаг «Залізняк»

Дата: 5-05-2017, 16:42.

У Холодному Яру невдовзі стартує туристичний змаг «Залізняк» 20−21 травня вперше на Черкащині в урочищі Холодний Яр стартує весняний туристичний змаг «Залізняк».
Основна мета змагань полягає не лише у фізичному вишколі учасників, але й у вихованні шанобливого ставлення до своєї історії та національних героїв, а також ознайомленні зі сторінками історії боротьби у Холодному Яру. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ОДА.

Захід організовує ГО «ВМР «Національний Альянс» за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.
Він відбуватиметься у формі командних перегонів з орієнтування на місцевості. Учасникам потрібно подолати маршрут 50-80 км у межах контрольного часу, при цьому «зібрати» якомога більше контрольних пунктів (КП). Контрольними пунктами будуть історичні та культурні пам’ятки.

Мінімальна чисельність команди – 2 особи. Максимальна – 6. У команді повинен бути хоча б один повнолітній учасник. Також з міста Черкаси буде організований безкоштовний автобус для учасників змагу.
Зголошення можна заповнити до 15 травня:
https://goo.gl/forms/MhwA1q11EVitVRR02

Теги: черкаси, черкаська область, Холодний Яр, туристичний змаг, Залізняк, команди


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS