Новина із категорії: Володимир Чос, RSS

Роздрукувати        Друкована версія
Третій рік в Україні іде війна. Вона руйнує долі та відбирає життя. Кожен день кількість поранених та полеглих невблаганно росте. Фонд братів Олега і Сергія Кузьміних активно допомагає військовим, які отримали поранення в зоні проведення АТО, надаючи безкоштовний медично-реабілітаційний супровід. Чимало хлопців вже пролікувалися в Оздоровчому Центрі, який вони створили в Житомирі. Розуміючи важливість реабілітаційного процесу, Фонд братів Кузьміних відкриває і в Черкасах Реабілітаційний Центр, який безкоштовно буде допомагати АТОвцям.

З метою максимального донесення цієї інформації, 24 травня в Черкаській обласній філармонії відбудеться благодійний концерт «З вірою в Україну». У концерті візьмуть участь народний артист України Тарас Петриненко, народна артистка України Тетяна Горобець та інші відомі виконавці. Початок о 18.30. Ласкаво запрошуємо!
Фонд братів Кузьміних добре відомий в Україні. Олег – це той легендарний комбат-десантник-кіборг, який провів у полоні терористів 124 доби. Саме під час його перебування в неволі молодший брат Сергій створив громадянську ініціативу, аби допомогти звільненню хлопців з полону. Як тільки це вдалося, брати подали документи на реєстрацію фонду. Із самого початку вирішили відмовитися від співпраці з партіями і політиками. На сьогодні благодійний фонд існує виключно за рахунок пожертв простих громадян та представників малого і середнього бізнесу.

Фонд братів Кузьміних відкриває у Черкасах реабілітаційний центр для учасників АТО

Серед програм фонду левова частка відводиться лікуванню поранених, зокрема й за кордоном. Крім того, здійснюється юридична допомога, соціальна, психологічна. Брати Кузьміни організовують й відпочинок сім’ям учасників АТО, з якими працюють психологи-волонтери.
На сьогодні брати Кузьміних створили філії фонду в Києві та Львові, долучили до благородної справи півтора десятка волонтерів, уклали угоду з Військово-медичним департаментом Міністерства оборони, співпрацюють з усіма військовими госпіталями оборонного відомства. А ще встигають особисто відвозити продовольство, спорядження, речове майно та засоби гігієни в зону АТО. Приємно, що свою діяльність тепер поширюють і на Черкащину.

Теги: черкаси, черкаська область, Фонд братів Кузьміних, реабілітаційний центр, відкриття, АТОвці

Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Журавлиний крик ...
Анна Григорович, RSS
Як ми боролися з самогоном ...
Лев Хмельковський, RSS
Марилька з Млієва ...
Володимир Чос, RSS
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS