Новина із категорії: Володимир Чос, RSS

Роздрукувати        Друкована версія
Третій рік в Україні іде війна. Вона руйнує долі та відбирає життя. Кожен день кількість поранених та полеглих невблаганно росте. Фонд братів Олега і Сергія Кузьміних активно допомагає військовим, які отримали поранення в зоні проведення АТО, надаючи безкоштовний медично-реабілітаційний супровід. Чимало хлопців вже пролікувалися в Оздоровчому Центрі, який вони створили в Житомирі. Розуміючи важливість реабілітаційного процесу, Фонд братів Кузьміних відкриває і в Черкасах Реабілітаційний Центр, який безкоштовно буде допомагати АТОвцям.

З метою максимального донесення цієї інформації, 24 травня в Черкаській обласній філармонії відбудеться благодійний концерт «З вірою в Україну». У концерті візьмуть участь народний артист України Тарас Петриненко, народна артистка України Тетяна Горобець та інші відомі виконавці. Початок о 18.30. Ласкаво запрошуємо!
Фонд братів Кузьміних добре відомий в Україні. Олег – це той легендарний комбат-десантник-кіборг, який провів у полоні терористів 124 доби. Саме під час його перебування в неволі молодший брат Сергій створив громадянську ініціативу, аби допомогти звільненню хлопців з полону. Як тільки це вдалося, брати подали документи на реєстрацію фонду. Із самого початку вирішили відмовитися від співпраці з партіями і політиками. На сьогодні благодійний фонд існує виключно за рахунок пожертв простих громадян та представників малого і середнього бізнесу.

Фонд братів Кузьміних відкриває у Черкасах реабілітаційний центр для учасників АТО

Серед програм фонду левова частка відводиться лікуванню поранених, зокрема й за кордоном. Крім того, здійснюється юридична допомога, соціальна, психологічна. Брати Кузьміни організовують й відпочинок сім’ям учасників АТО, з якими працюють психологи-волонтери.
На сьогодні брати Кузьміних створили філії фонду в Києві та Львові, долучили до благородної справи півтора десятка волонтерів, уклали угоду з Військово-медичним департаментом Міністерства оборони, співпрацюють з усіма військовими госпіталями оборонного відомства. А ще встигають особисто відвозити продовольство, спорядження, речове майно та засоби гігієни в зону АТО. Приємно, що свою діяльність тепер поширюють і на Черкащину.

Теги: черкаси, черкаська область, Фонд братів Кузьміних, реабілітаційний центр, відкриття, АТОвці

Черкаси наживо

Понад два роки у місті функціонує балетна школа. Навчатися там починають малюки від 3,5 років. Серед усього, виконують вправи на розтягування,
Благодійний бал за сприянням шкільних лідерів м. Черкаси відбувся 5-го травня у Художньому музеї ім.Т.Г.Шевченка. Кошти збирали на лікування
< >
Колишні учениці ...
Олексій Юрін, RSS
День вишиванки ...
Олексій Юрін, RSS
У кав'ярні ...
Олексій Юрін, RSS