Студенти УДПУ – переможці Кубка України з веслування на байдарках і каное

Студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини здобули срібні та бронзові нагороди Кубку України з веслування на байдарках і каное, щовідбувся у місті Дніпро й присвячувався пам\’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.

Студенти УДПУ - переможці Кубка України з веслування на байдарках і каное

Ці змагання були досить представницькими: 4 заслужені майстри спорту, 32 майстри спорту України міжнародного класу, 159 майстрів спорту України, 162 кандидати в майстри спорту. Усього у Кубку України взяли участь 494 спортсмени, 24 команди представляли 22 області України. Дуже приємно, що студенти УДПУ, які представляли уманську школу веслування, достойно виступили на цих престижних гонках. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі УДПУ.

До складу збірної нашої області ввійшли студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Юлія Юрійчук, Юрій Мельник, Олександр Гарань, Богдан Жовтюк, Владислав Мегесь, Микола Чаплоуцький, Владислав Карнаух.
Уманські студенти в запеклій боротьбі здобули призові місця. Юлія Юрійчук виборола дві срібні нагороди (у заїзді байдарок-одиночок на дистанції 1000 м та 5000 м) та стала бронзовим призером на дистанції 500 метрів у заїзді байдарок-четвірок.
Срібні нагороди отримали Владислав Мегесь, Мельник Юрій, Олександр Гарань, Богдан Жовтюк на дистанції 1000 метрів у заїзді байдарок-четвірок та бронзову нагороду у заїзді байдарок-четвірок на дистанції 500 м.

Валерій Рябов у заїзді байдарок-одиночок на дистанції 1000 м, а Юрій Мельник у заїзді байдарок-двійок на дистанції 200 м завоювали ІІІ місце.
У підсумку команда Черкаської області посіла одинадцяте загальнокомандне місце серед 24 команд України.