ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Омріяний прапор Євросоюзу підняли у Городищі

Дата: 16-05-2017, 15:05.

Омріяний прапор Євросоюзу підняли у Городищі Днями біля приміщення адмінбудинку Городищенської райдержадміністрації, за участю керівників району, представників трудових колективів, установ і організацій, навчальних закладів, відбулися святкові заходи, приурочені Дню Європи.
Перед численною громадою зі словами привітань виступив голова райдержадміністрації Олексій Лавріненко.

– Це свято – символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами. Для українців – це особливе свято. І не тому, що географічно Україна є центром Європи, а тому що стати повноправним членом Європейського Союзу це – не лише завдання державної політики, а й наш свідомий вибір, – наголосив Олексій Григорович.

Омріяний прапор Євросоюзу підняли у Городищі

Право підняти прапор Євросоюзу надали Владиславу Черкашину, сину учасника бойових дій АТО та учню 10 класу Городищенського економічно-правового ліцею, переможцю обласних конкурсів Максиму Наталічу.
У рамках даного заходу відбувся флешмоб під назвою «Разом назавжди», проведений учнями загальноосвітніх шкіл району.

Володимир Чос

Теги: черкаси, черкаська область, прапор, Євросоюз, Городище


Черкаси наживо

Понад два роки у місті функціонує балетна школа. Навчатися там починають малюки від 3,5 років. Серед усього, виконують вправи на розтягування,
Благодійний бал за сприянням шкільних лідерів м. Черкаси відбувся 5-го травня у Художньому музеї ім.Т.Г.Шевченка. Кошти збирали на лікування
< >
Колишні учениці ...
Олексій Юрін, RSS
День вишиванки ...
Олексій Юрін, RSS
У кав'ярні ...
Олексій Юрін, RSS