СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Лісівники Черкащини відтворили 1667 га лісів і висіяли 16 га розсадників

Дата: 17-05-2017, 10:39.

Лісівники Черкащини відтворили 1667 га лісів і висіяли 16 га розсадників Результати технічного приймання об’єктів лісокультурного виробництва свідчать про те, що держлісгоспами Черкащини практично виконано річний план з відновлення лісів та висівання лісових розсадників.

Комісією встановлено, що 98% лісових культур заслуговують оцінки «добре» та «дуже добре». Про це повідомив головний спеціаліст обласного управління Анатолій Левицький. Про це «Новій Добі» повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

У державному лісовому фонді цієї весни створено лісових культур на площі 1400 гектарів (річний план – 1374 га), в тому числі захисних насаджень – 13,7 гектарів (план –13 га). Протягом року заплановано провести сприяння природному поновленню на площі 288 га. Комісією з технічного приймання визнано 253 гектари як такі, де вже відбулося природне поновлення. Тож цієї весни ліси відтворено на площі майже 1667 га (при плані – 1675 га).

Зі створених лісових культур 51% (713 га) – сосна звичайна, 40% (559 га) – дуб звичайний, 9,1% (127 га) – горіх чорний.

Дбають лісівники про садіння лісів у 2018 році – завершено роботи на лісових розсадниках з посіву основних лісоутворюючих порід. При плані 12,8 гектарів, засіяно 16,5 гектарів лісових розсадників. З них 6,2 га – сосна звичайна, 6,7 га – дуб звичайний, 0,6 га – горіх чорний, решта – супутні породи, такі як липа, клен, дуб північний.

Теги: черкаси, черкаська область, ліси, лісівники, розсадник, відтворення лісів


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Журавлиний крик ...
Анна Григорович, RSS
Як ми боролися з самогоном ...
Лев Хмельковський, RSS
Марилька з Млієва ...
Володимир Чос, RSS
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS