КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Виставу «Думки вголос» покажуть черкасцям у «МАТі»

Дата: 19-05-2017, 12:01.

Виставу «Думки вголос» покажуть черкасцям у «МАТі» «Майстерня Актуальної творчості» запрошує на екслюзивну виставу «Думки вголос». Автор та актор - Олег Телятник. Театральне дійство обіцяє затишну атмосферу та інтерактив із глядачем, інформує прес-служба «МАТу»

Олег Телятник, учасник «Майстерні Актуальної Творчості» та автор вистави зауважує, що «Думки вголос» - це частково автобіографічна вистава, кожне слово просякнуте історією та особистими переживаннями. «Думки вголос» - то ніби сучасний блог, проте його потрібно не читати, а слухати і відчувати.

Переглянути душевну та атмосферну виставу від Олега Тетятника можна вже цієї суботи, 20 травня, о 19-30. Місце зустрічі незмінне - Черкаський Обласний Краєзнавчий Музей. Вартість квитка 50 грн. Детальніше – за телефоном (098) 403-39-67 і (063) 801-32-83.

Теги: черкаси, черкаська область, новини черкас, черкаські новини, новини черкащини, МАТ, вистава, театр, Телятник


Черкаси наживо

Понад два роки у місті функціонує балетна школа. Навчатися там починають малюки від 3,5 років. Серед усього, виконують вправи на розтягування,
Благодійний бал за сприянням шкільних лідерів м. Черкаси відбувся 5-го травня у Художньому музеї ім.Т.Г.Шевченка. Кошти збирали на лікування
< >
Колишні учениці ...
Олексій Юрін, RSS
День вишиванки ...
Олексій Юрін, RSS
У кав'ярні ...
Олексій Юрін, RSS