КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Виставу «Думки вголос» покажуть черкасцям у «МАТі»

Дата: 19-05-2017, 12:01.

Виставу «Думки вголос» покажуть черкасцям у «МАТі» «Майстерня Актуальної творчості» запрошує на екслюзивну виставу «Думки вголос». Автор та актор - Олег Телятник. Театральне дійство обіцяє затишну атмосферу та інтерактив із глядачем, інформує прес-служба «МАТу»

Олег Телятник, учасник «Майстерні Актуальної Творчості» та автор вистави зауважує, що «Думки вголос» - це частково автобіографічна вистава, кожне слово просякнуте історією та особистими переживаннями. «Думки вголос» - то ніби сучасний блог, проте його потрібно не читати, а слухати і відчувати.

Переглянути душевну та атмосферну виставу від Олега Тетятника можна вже цієї суботи, 20 травня, о 19-30. Місце зустрічі незмінне - Черкаський Обласний Краєзнавчий Музей. Вартість квитка 50 грн. Детальніше – за телефоном (098) 403-39-67 і (063) 801-32-83.

Теги: черкаси, черкаська область, новини черкас, черкаські новини, новини черкащини, МАТ, вистава, театр, Телятник


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Журавлиний крик ...
Анна Григорович, RSS
Як ми боролися з самогоном ...
Лев Хмельковський, RSS
Марилька з Млієва ...
Володимир Чос, RSS
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS