ЗАПИТУЙТЕ У ЕКСПЕРТАНовина із категорії: RSS, Запитуйте у експерта

Роздрукувати        Друкована версія

Як оформити пенсію людині, які не має стажу

Дата: 18-05-2017, 11:17.

Як оформити пенсію людині, які не має стажу «Мені 57 років. Мої подруги-однолітки оформляють пенсію. А мені в Пенсійному фонді відмовили, бо в мене немає стажу. Так, я ніколи не працювала, але знаю, що й таким як я платять пенсію. Підкажіть де і як її оформити?»
Софія, Шполянський район


– Право на призначення пенсії за віком особа має при виконанні вимог, передбачених статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Для цього потрібно мати пенсійний вік та не менш 15 років страхового стажу.
У разі відсутності у Вас страхового стажу, права на призначення пенсії за віком не маєте. Рекомендуємо Вам звернутись до органів праці та соціального захисту населення за призначенням державної соціальної допомоги, як особі, яка не має права на пенсію, − розповідає Тетяна Рожко, перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Черкаси.

Теги: черкаси, черкаська область, пенсії, стаж, нарахування, документи


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Журавлиний крик ...
Анна Григорович, RSS
Як ми боролися з самогоном ...
Лев Хмельковський, RSS
Марилька з Млієва ...
Володимир Чос, RSS
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS