ЗАПИТУЙТЕ У ЕКСПЕРТАНовина із категорії: RSS, Запитуйте у експерта

Роздрукувати        Друкована версія

Як оформити пенсію людині, які не має стажу

Дата: 18-05-2017, 11:17.

Як оформити пенсію людині, які не має стажу «Мені 57 років. Мої подруги-однолітки оформляють пенсію. А мені в Пенсійному фонді відмовили, бо в мене немає стажу. Так, я ніколи не працювала, але знаю, що й таким як я платять пенсію. Підкажіть де і як її оформити?»
Софія, Шполянський район


– Право на призначення пенсії за віком особа має при виконанні вимог, передбачених статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Для цього потрібно мати пенсійний вік та не менш 15 років страхового стажу.
У разі відсутності у Вас страхового стажу, права на призначення пенсії за віком не маєте. Рекомендуємо Вам звернутись до органів праці та соціального захисту населення за призначенням державної соціальної допомоги, як особі, яка не має права на пенсію, − розповідає Тетяна Рожко, перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Черкаси.

Теги: черкаси, черкаська область, пенсії, стаж, нарахування, документи


Черкаси наживо

Понад два роки у місті функціонує балетна школа. Навчатися там починають малюки від 3,5 років. Серед усього, виконують вправи на розтягування,
Благодійний бал за сприянням шкільних лідерів м. Черкаси відбувся 5-го травня у Художньому музеї ім.Т.Г.Шевченка. Кошти збирали на лікування
< >
Колишні учениці ...
Олексій Юрін, RSS
День вишиванки ...
Олексій Юрін, RSS
У кав'ярні ...
Олексій Юрін, RSS