СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Кременчуцькому водосховищі виявили порушення правил рибальства

Дата: 18-05-2017, 13:44.

На Кременчуцькому водосховищі виявили порушення правил рибальства 15 травня працівники Черкасирибоохорони спільно з працівниками поліції зафіксували порушення на Кременчуцькому водосховищі в районі Цибульниківської затоки м. Світловодськ Кіровоградської. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Черкасирибоохорони.

Громадянин здійснював незаконний вилов водних біоресурсів за допомогою незаконних знарядь лову «павук». Під час огляду було виявлено свіжу рибу видів: судак – 12 шт., плоскирка – 7 шт., карась – 1 шт., лящ – 1 шт., загальною вагою 5 кг.

Сума збитків, завданих рибному господарству України внаслідок порушення природоохоронного законодавства, склала 6542 грн. Складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 4 ст. 85 КУпАП.

За даними фактами працівниками поліції також були складені відповідні матеріали.

Теги: черкаси, черкаська область, рибалка, Кременчуцьке водосховище, рибоохорона


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Журавлиний крик ...
Анна Григорович, RSS
Як ми боролися з самогоном ...
Лев Хмельковський, RSS
Марилька з Млієва ...
Володимир Чос, RSS
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS