ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На майже 38 % в області зменшилась кількість працівників, які отримували меншу зарплату ніж мінімальну

Дата: 18-05-2017, 14:08.

На майже 38 % в області зменшилась кількість працівників, які отримували меншу зарплату ніж мінімальну Про нинішні результати роботи йшлося в ході чергового засідання міжвідомчої робочої групи з питань реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі ОДА.

– В області кількість працюючих – отримувачів заробітної плати, нижчої законодавчо встановленого мінімального розміру, – знизилась на майже 38 %, порівняно з січнем 2017-го, – зауважив на засіданні перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – Ще в березні цього року їхня чисельність становила більше 9 тисяч осіб.
Між тим, за інформацією Головного управління Пенсійного фонду на Черкащині впродовж І кварталу цього року Управлінням Держпраці в області виявлено 4 порушення щодо додержання законодавства в частині виплати мінімальної заробітної плати на підприємствах області. Наразі їх усунуто.

Під час засідання присутні заслухали також очільників міжвідомчих робочих груп Канева, Канівського та Драбівського районів. Зокрема, про стан запровадження розмірів мінімальної заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях.

Теги: черкаси, черкаська область, працівники, зарплата, мінімалка, економіка, кошти, Віталій Коваль


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Журавлиний крик ...
Анна Григорович, RSS
Як ми боролися з самогоном ...
Лев Хмельковський, RSS
Марилька з Млієва ...
Володимир Чос, RSS
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS