СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Студентка УДПУ виборола «золото» всеукраїнських змагань із метань

Дата: 18-05-2017, 15:24.

Студентка УДПУ виборола «золото» всеукраїнських змагань із метань Студентка ІІ курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Іванна Неніч гідно виступила на Всеукраїнських змаганнях з метань на призи Олександра Крикуна серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Із результатом 47 м 90 см Іванна виборола І місце серед дівчат. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі УДПУ.

Загалом на Всеукраїнські змагання в Умань з’їхалися 67 спортсменів з різних куточків України. Змагання проводились 12-13 травня на стадіоні «Сокіл» та були календарним видом програми змагань на 2017рік.Дводенна програма першості включала метання молота, диска та штовхання ядра.

Студентка УДПУ виборола «золото» всеукраїнських змагань із метань

Зазначимо, що травневі Всеукраїнські змагання з метань в Умані, вже четверті в цьому сезоні, відбувалися на призи бронзового призера Олімпійських ігор 1996 із метання молота Олександра Крикуна, до речі, випускника Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Теги: черкаси, черкаська область, студентка, УДПУ, спорт, метання


Черкаси наживо

Понад два роки у місті функціонує балетна школа. Навчатися там починають малюки від 3,5 років. Серед усього, виконують вправи на розтягування,
Благодійний бал за сприянням шкільних лідерів м. Черкаси відбувся 5-го травня у Художньому музеї ім.Т.Г.Шевченка. Кошти збирали на лікування
< >
Колишні учениці ...
Олексій Юрін, RSS
День вишиванки ...
Олексій Юрін, RSS
У кав'ярні ...
Олексій Юрін, RSS