СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Шполянка відзначила 90-річчя

Дата: 18-05-2017, 21:38.

Шполянка відзначила 90-річчя Керуюча справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Герус та голова міської організації ветеранів війни та праці Микола Торба 16 травня привітали з днем народження пенсіонерку міста Олександру Григушкіну. «Нова Доба» про це дізналася в Шполянській міській раді.

Вітальну листівку від міського голови, квіти і подарунок представники міської влади передали старшому сину Олександри Григушкіної, який наразі приглядає за мамою. Нині старенька занедужала і не в змозі приймати гостей. Ювілярка доповнює ту невеличку когорту шанованих людей, які пережили найбуремніші історичні події ХХ століття: Геноцид 32−33 років, Друга світова війна, післявоєнний голод та відбудова тощо.

Незламна жінка весь вік працювала. Багато років трудилась у місцевому колгоспі. Потому − у найпотужніших підприємствах Шполянщини за радянських часів – Шполянському хлібзаводі та Шполянському цукровому заводі. Тож і не дивно, що тяжка праця Олександри Олексіївни далась старенькій взнаки.
Керуюча справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Герус, висловила надію, що представники міськради ще зустрінуться з іменинницею на 100-річному ювілеї і побажала їй міцного здоров’я, родинного затишку, адже вона має найцінніший скарб – двоє дітей, четверо онуків та трьох правнуків.

Теги: черкаси, черкаська область, Шполянщина, вітання, ювілярка, 90 років


Черкаси наживо

Понад два роки у місті функціонує балетна школа. Навчатися там починають малюки від 3,5 років. Серед усього, виконують вправи на розтягування,
Благодійний бал за сприянням шкільних лідерів м. Черкаси відбувся 5-го травня у Художньому музеї ім.Т.Г.Шевченка. Кошти збирали на лікування
< >
Колишні учениці ...
Олексій Юрін, RSS
День вишиванки ...
Олексій Юрін, RSS
У кав'ярні ...
Олексій Юрін, RSS