СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Шполянка відзначила 90-річчя

Дата: 18-05-2017, 21:38.

Шполянка відзначила 90-річчя Керуюча справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Герус та голова міської організації ветеранів війни та праці Микола Торба 16 травня привітали з днем народження пенсіонерку міста Олександру Григушкіну. «Нова Доба» про це дізналася в Шполянській міській раді.

Вітальну листівку від міського голови, квіти і подарунок представники міської влади передали старшому сину Олександри Григушкіної, який наразі приглядає за мамою. Нині старенька занедужала і не в змозі приймати гостей. Ювілярка доповнює ту невеличку когорту шанованих людей, які пережили найбуремніші історичні події ХХ століття: Геноцид 32−33 років, Друга світова війна, післявоєнний голод та відбудова тощо.

Незламна жінка весь вік працювала. Багато років трудилась у місцевому колгоспі. Потому − у найпотужніших підприємствах Шполянщини за радянських часів – Шполянському хлібзаводі та Шполянському цукровому заводі. Тож і не дивно, що тяжка праця Олександри Олексіївни далась старенькій взнаки.
Керуюча справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Герус, висловила надію, що представники міськради ще зустрінуться з іменинницею на 100-річному ювілеї і побажала їй міцного здоров’я, родинного затишку, адже вона має найцінніший скарб – двоє дітей, четверо онуків та трьох правнуків.

Теги: черкаси, черкаська область, Шполянщина, вітання, ювілярка, 90 років


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Журавлиний крик ...
Анна Григорович, RSS
Як ми боролися з самогоном ...
Лев Хмельковський, RSS
Марилька з Млієва ...
Володимир Чос, RSS
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS