СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

Через заморозки найбільше постраждали рослини на лівому березі

Дата: 18-05-2017, 22:34.

Через заморозки найбільше постраждали рослини на лівому березі Заморозок в ніч з 10 на 11 травня спричинив серйозні негативні наслідки найбільше на лівому березі та центрі Черкаської області. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту УНН-Центр.

«Заморозку такого спектру температур та такого радіусу дії у нас ще не було. Безумовно, він спричинив багато негативу. Температура 4-6 градусів морозу трималася від двох до семи годин. Постраждали посіви кукурудзи, ранньої сої, гороху. Частину з них доведеться пересівати. Але найбільше дісталося плодовим деревам — яблуням, вишням, горіхам», — сказав Ігор Колодка, начальник управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА.

За даними управління, від заморозку постраждало близько 6 тис. гектарів кукурудзи, 40 га ячменю, 150 га гороху, кілька тисяч гектарів соняшника.

Ігор Колодка говорить, що відсоток площ з померзлими культурами незначний і на кінцевий вал врожаю матиме незначний вплив. Аграрії сподіваються, що частина посівів зможе самовідновитися. Тому у господарствах не поспішають з підрахунком збитків і з пересівом зернових. Але, якщо він все-таки, знадобиться, то дефіциту насіння немає.

Теги: черкаси, черкаська область, заморозки, лівий берег, область, Ігор Колодка


Черкаси наживо

Понад два роки у місті функціонує балетна школа. Навчатися там починають малюки від 3,5 років. Серед усього, виконують вправи на розтягування,
Благодійний бал за сприянням шкільних лідерів м. Черкаси відбувся 5-го травня у Художньому музеї ім.Т.Г.Шевченка. Кошти збирали на лікування
< >
Колишні учениці ...
Олексій Юрін, RSS
День вишиванки ...
Олексій Юрін, RSS
У кав'ярні ...
Олексій Юрін, RSS