СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Каневі працював переїзний сервісний центр МВС

Дата: 18-05-2017, 22:49.

У Каневі працював переїзний сервісний центр МВС Сьогодні, 18 травня, мешканці Канева та Канівського району мали унікальну можливість скористатися послугами нового державного сервісу. Канів став третім районним центром на Черкащині, де за зверненням органів місцевого самоврядування до Регіонального сервісного центру МВС, працював пересувний мобільний комплекс. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби РСЦ МВС у Черкаській області.

Робоча група адміністраторів сервісного центру МВС надавала послуги жителям Канівщини з заміни посвідчення водія, реєстрації транспортних засобів, видачі довідки про відсутність чи наявність судимості та видачі міжнародного посвідчення водія.

Переваги унікального пересувного сервісу вже відчули мешканці Кам’янки та Чигирина – громадянам цих населених пунктів не довелося їхати за 70-80 км до стаціонарного сервісного центру МВС у Черкасах. Відтак, вони зекономили час на дорогу і гроші на проїзд. Окрім цього, швидкість надання послуг у МСЦ має одні з найоперативніших показників у державному сервісі. Зокрема, видача посвідчення водія триває 15-20 хвилин, перереєстрація ТЗ до 1,5 години.

Протягом дня в Каневі провели перереєстрацію 18 транспортних засобів, замінили 4 посвідчення водія, а також надали більше 30 консультацій.

Такі виїзди МСЦ здійснюються на запит від органів місцевого самоврядування, які формуються по мірі надходження заяв від мешканців населених пунктів Черкащини. Наступний, повторний виїзд мобільного сервісу відбудеться 25 травня до міста Кам’янка, де місцева громада вже сформувала список з 30 охочих скористатися державними послугами.

Теги: черкаси, черкаська область, Канів, сервісний центр, Канівщина, посвідчення водія


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Журавлиний крик ...
Анна Григорович, RSS
Як ми боролися з самогоном ...
Лев Хмельковський, RSS
Марилька з Млієва ...
Володимир Чос, RSS
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS