СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Підсумки «Доби»

Дата: 18-05-2017, 20:31.

Підсумки «Доби» Події. Уважні сусіди та постріл у дитину.

У Смілі з
лодія допомогли затримати уважні сусіди. Невідомий пошкодив пластикове вікно будинку, через вікно потрапив усередину, виніс гроші в сумі 200 гривень, МР-3 плеєр, мобільний телефон, золоті і срібні прикраси із приміщення та тікає. Про крадія поліцію повідомив сусід жінки, яку нахабно обікрали. Крадієм виявився раніше судимий 34-річний житель Житомирської області. Слідчими відкрили кримінальне провадження за статтею 185 ККУ, затриманому оголошено про підозру та обрану міру запобіжного заходу – тримання під вартою.


У Черкасах чоловік влучив із рушниці у малу дитину. Намагаючись поцілити в лисицю, чоловік влучив у трирічну дитину. Спілкуючись з рідними хлопчика, правоохоронці з’ясували, що дитина гралася на вулиці біля двору, а стрілком виявився їхній сусід. Вони почули постріл, після якого хлопчик зайшов на подвір’я та сказав, що його поранено. Як виявилося, чоловік стріляв у лисицю, яка забігла у його двір. Дитину доставили до лікарні, де її прооперують. На сусіда відкрили кримінальне провадження.

Актуально. Селяни Лисянщини готові вдатися до найрадикальніших дій, щоб помститися орендатору за знищення своїх пасік.

Число. 99 років музею

За рік до сторіччя. Черкаський обласний краєзнавчий музей готується до ювілею. Так співпало, що Міжнародний день музеїв та день народження Черкаського обласного краєзнавчого відзначається в травні. Відтак починається історія музею з початку ХХ століття, коли в середовищі інтелігенції тодішнього повітового міста зародилася ідея створення в Черкасах краєзнавчого музею. Однак, вона залишилася не реалізованою, оскільки, як зазначалося в рішенні міської думи, прийнятому у відповідь на звернення громадян 1908 − 1909 роках, у міському бюджеті на будівництво музею не вистачало коштів. Приступити ж до практичного втілення в життя задуму про створення в Черкасах музею вдалося у 1918 році.

Цитата.
Юрій Ткаченко: «Ситуація, що склалася з «Черкасиобленерго», може призвести до припинення електропостачання низки об’єктів області, зокрема підвищеної небезпеки»

Світлана Сакаєва «Основною особливістю тестування 2017 року є те, що для більшості учасників тестування йде поєднання Державної підсумкової атестації та ЗНО»

Теги: черкаси, черкаська область, новини черкас, черкаські новини, новини черкащини, стрілянина, лисиця, сусіди, поранено дитину, рушниця, пограбування, гроші, крадіжка, поліція, бджоли, смерть, розслідування, освіта, світло, Ткаченко


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Журавлиний крик ...
Анна Григорович, RSS
Як ми боролися з самогоном ...
Лев Хмельковський, RSS
Марилька з Млієва ...
Володимир Чос, RSS
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS