СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Гороскоп від «Доби»

Дата: 19-05-2017, 07:28.

Гороскоп від «Доби» Овен. Інформація нині для вас становить важливий ресурс. Тому збирайте, обробляйте і поширюйте її, з огляду на свою вигоду.

Тілець. Зірки радять краще розібратися у своїх думках, упорядкувати свої почуття і визначитися, з ким далі йтимете у близьке майбутнє.

Близнюки. Оцініть свої перспективи та проаналізуйте, яких змін потребує тактика та стратегія ваших дій для подальших проектів.

Рак. Активуйте свою уяву – це відволіче від щоденної метушні, відкриє нові таланти та покращить настрій. Заплануйте цікаву подорож.

Лев. Штучний стимул не стане джерелом натхнення, тому не примушуйте себе до дій. Піддайтеся хандрі та ліні, щоби трохи відпочити.

Діва. Активніше використовуйте можливості, навіть попри втому і розчарування. Будьте дипломатичними, ведучи важливі перемовини.

Терези. Відмовтеся від зайвої активності. Краще зануртеся у власний світ, вирішіть внутрішні конфлікт. Це потрібно для особистісного зростання.

Скорпіон. Будьте гнучкими, вловлюйте найтонші емоційні відтінки свого партнера, аби вдало визначити напрямок руху далі.

Стрілець. Побудьте вдома, у близькому колі. Формуючи атмосферу затишку та спокою. Відкрийтесь для спілкування.

Козеріг. Усі справи зробити неможливо, тому давайте собі можливість відпочити, більше спілкуйтеся та балуйте себе.

Водолій. Вам потрібно тимчасово відійти від гучних подій, пов’язаних із робото. Зверніть увагу і на більш важливі речі.

Риби. Зручний випадок дозволить вам пофантазувати і втілити цікаву ідею у життя. Можливі цікаві подорожі та знайомства.

Теги: черкаси, черкаська область, новини черкас, черкаські новини, новини черкащини, Гороскоп, гороскоп на сьогодні, гороскоп для усіх знаків


Черкаси наживо

Понад два роки у місті функціонує балетна школа. Навчатися там починають малюки від 3,5 років. Серед усього, виконують вправи на розтягування,
Благодійний бал за сприянням шкільних лідерів м. Черкаси відбувся 5-го травня у Художньому музеї ім.Т.Г.Шевченка. Кошти збирали на лікування
< >
Колишні учениці ...
Олексій Юрін, RSS
День вишиванки ...
Олексій Юрін, RSS
У кав'ярні ...
Олексій Юрін, RSS