КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Свято географії відбулося в УДПУ

Дата: 19-05-2017, 10:21.

Свято географії відбулося в УДПУ На природничо-географічному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася яскрава подія – Перший регіональний фестиваль географії «Уманський меридіан», організатором якого виступила кафедра географії та методики її навчання. Участь у заході, мета якого полягала у популяризації географічної науки серед учнівсько-студентської молоді, взяли учні загальноосвітніх шкіл регіону. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі УДПУ.

Свято географії відбулося в УДПУ

Програма фестивалю складалася з двох етапів. Свою ерудицію в галузі географічних знань, кмітливість, креативність, вміння працювати в команді, лідерські якості учні мали змогу продемонструвати під час інтелектуально-розважальної гри «Супер-гео».
За звання супер-географів боролося 7 колективів, серед яких команда «Green Group» Цибулівської ЗОШ I-III ступенів (представляла Монастирищенський район), команда «Граніт» Буцької ЗОШ I-IIIступенів – Маньківський район. Від Уманського району виступили команди: «Eco Kids» Родниківської ЗОШ I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка, «Першопрохідці» – Полянецької ЗОШ I-III ступенів, «Тінейджери» – Ладижинської ЗОШ I-IIIступенів, «Мореплавці» – Паланської ЗОШ I-III ступенів, «Компас» – Кочубіївської ЗОШ I-III ступенів.

Свято географії відбулося в УДПУ

Змагання неупереджено оцінювало компетентне журі, до складу якого входили викладачі кафедри географії та методики її навчання: професор Сергій Половка, доценти Олексій Ситник та Ірина Козинська, а також студенти Світлана Бацура та Олександр Майданюк.
Всього було запропоновано вісім конкурсних завдань, з-поміж яких особливо запам’яталося домашнє завдання, в якому команди ознайомили присутніх з природними дивами рідного краю. Всі команди виявили належну підготовку і продемонстрували свою любов до географії. Перемогу у чесній боротьбі здобула команда «Першопрохідці» (Полянецька ЗОШ I-III ступенів), яку готували вчителі Наталія Миронюк та Тетяна Осіпенко.
Яскраві художні номери колективів факультету мистецтв та студентів природничо-географічного факультету дозволили відобразити географію культури народів різних країн.

Після смачного обіду у студентській їдальні університету, учасники регіонального фестивалю мали можливість поринути у дивовижний світ географічної науки в науковій бібліотеці УДПУ, працівники якої організували надзвичайно цікаву виставку географічних видань сучасності та минулих століть. Далі на учнів чекали захоплюючі екскурсії до університетського планетарію та підземель Василіанського монастиря.
Сподіваємось, що географічний фестиваль в УДПУ стане традиційним, а його рамки та коло учасників щоразу розширюватимуться.

Теги: черкаси, черкаська область, свято географії, УДПУ, студенти, «Уманський меридіан»


Черкаси наживо

Понад два роки у місті функціонує балетна школа. Навчатися там починають малюки від 3,5 років. Серед усього, виконують вправи на розтягування,
Благодійний бал за сприянням шкільних лідерів м. Черкаси відбувся 5-го травня у Художньому музеї ім.Т.Г.Шевченка. Кошти збирали на лікування
< >
Колишні учениці ...
Олексій Юрін, RSS
День вишиванки ...
Олексій Юрін, RSS
У кав'ярні ...
Олексій Юрін, RSS