СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Ветеран праці відзначила 90-річчя

Дата: 19-05-2017, 13:07.

Ветеран праці відзначила 90-річчя 18 травня тендітна, з добрими очима, ветеран праці Клавдія Луківна Гончар зі Шполи зустрічала гостей, які приходили до її оселі, щоб привітати з поважним ювілеєм – 90-річчям від дня народження. «Нова Доба» дізналася про це в Шполянській РДА.

Доля Клавдії Луківни мережана нитками любові до своєї неповторної й багатогранної родини. Народилась та зростала в селі Веселий Кут. Згодом, після одруження, разом із чоловіком переїхала до Антонівки. Саме в цьому мальовничому куточку Шполянщини у Клавдії Луківни на світ з’явилось троє дітей, які виросли добрими і порядними людьми. Сьогодні шанована довгожителька має і чотирьох онуків та стільки ж правнуків.

Свій 90-й день народження Клавдія Луківна зустріла в оселі однієї з доньок, де і проживає протягом останніх одинадцяти років. Пишаються нею рідні. Кажуть, що вона дуже добра та порядна людина і приклад для наслідування.

Теги: черкаси, черкаська область, ветеран праці, Шпола, 90 років, день народження, відзначення


Черкаси наживо

Понад два роки у місті функціонує балетна школа. Навчатися там починають малюки від 3,5 років. Серед усього, виконують вправи на розтягування,
Благодійний бал за сприянням шкільних лідерів м. Черкаси відбувся 5-го травня у Художньому музеї ім.Т.Г.Шевченка. Кошти збирали на лікування
< >
Колишні учениці ...
Олексій Юрін, RSS
День вишиванки ...
Олексій Юрін, RSS
У кав'ярні ...
Олексій Юрін, RSS