СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Ветеран праці відзначила 90-річчя

Дата: 19-05-2017, 13:07.

Ветеран праці відзначила 90-річчя 18 травня тендітна, з добрими очима, ветеран праці Клавдія Луківна Гончар зі Шполи зустрічала гостей, які приходили до її оселі, щоб привітати з поважним ювілеєм – 90-річчям від дня народження. «Нова Доба» дізналася про це в Шполянській РДА.

Доля Клавдії Луківни мережана нитками любові до своєї неповторної й багатогранної родини. Народилась та зростала в селі Веселий Кут. Згодом, після одруження, разом із чоловіком переїхала до Антонівки. Саме в цьому мальовничому куточку Шполянщини у Клавдії Луківни на світ з’явилось троє дітей, які виросли добрими і порядними людьми. Сьогодні шанована довгожителька має і чотирьох онуків та стільки ж правнуків.

Свій 90-й день народження Клавдія Луківна зустріла в оселі однієї з доньок, де і проживає протягом останніх одинадцяти років. Пишаються нею рідні. Кажуть, що вона дуже добра та порядна людина і приклад для наслідування.

Теги: черкаси, черкаська область, ветеран праці, Шпола, 90 років, день народження, відзначення


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Журавлиний крик ...
Анна Григорович, RSS
Як ми боролися з самогоном ...
Лев Хмельковський, RSS
Марилька з Млієва ...
Володимир Чос, RSS
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS