ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Анкетування пацієнтів проведуть у черкаських медзакладах

Дата: 19-05-2017, 14:55.

Анкетування пацієнтів проведуть у черкаських медзакладах В закладах охорони здоров’я міста найближчим часом стартує компанія анкетування пацієнтів. Досліджуватимуть рівень задоволенності медичними послугами. Про це «Нова Доба» дізналася від керівника міського департаменту охорони здоров’я Олега Стадника на Фейсбук.

Анкета анонімна, заповнюється пацієнтом, вкидається до скриньки. Після завершення терміну опитування результати аналізуватимуть, і обов’язково оприлюднять.

– Для нас це важливо, тому що будь-яке соціологічне опитування грунтується на вибіркових фокусних групах і коментарі про стан надання медпослуг не завжди співпадають із реальним звертанням за послугою. Дуже часто люди не розрізняють рівень відповідальності міської влади: де міські заклади ,а де обласні.Хочемо більшої достовірності і конкретики. Таким чином будемо опрацьовувати концептуальні завдання і цілі для програми соціально-економічного розвитку на наступні роки в частині використання бюджету розвитку, – пояснив Олег Стадник.

Теги: черкаси, черкаська область, медицина, лікарня, анкета, опитування, пацієнт


Черкаси наживо

Понад два роки у місті функціонує балетна школа. Навчатися там починають малюки від 3,5 років. Серед усього, виконують вправи на розтягування,
Благодійний бал за сприянням шкільних лідерів м. Черкаси відбувся 5-го травня у Художньому музеї ім.Т.Г.Шевченка. Кошти збирали на лікування
< >
Колишні учениці ...
Олексій Юрін, RSS
День вишиванки ...
Олексій Юрін, RSS
У кав'ярні ...
Олексій Юрін, RSS