КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Музей Середньої Наддніпрянщини працюватиме у вихідні

Дата: 19-05-2017, 15:49.

Музей Середньої Наддніпрянщини працюватиме у вихідні У цей день більшість закладів працюють безкоштовно і охоче показують свої виставкові зали. І черкаський музей Середньої Наддніпрянщини, який створив відомий археолог Михайло Сиволап, радо відчиняє свої двері для відвідувачів. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

Нагадаємо, музейна кімната розташована на 1-му поверсі кінотеарту «Україна», де вдалося розмістити більше 1300 експонатів. Її відкрили 27 квітня.

За цей час експозицію оглянули 100 відвідувачів. Постійно діюча виставка працює у будні з 16 до 18 години. Наразі робочий графік змінено: екскурсії триватимуть ще й у вихідні з 14-ї до 16-ї години. Їх проводить особисто Михайло Сиволап.

− Ми працюватимемо над тим, аби влітку музейну кімнату відвідали якомога більше школярів, які відпочиватимуть у пришкільних таборах, − говорить начальник управління культури депатаменту освіти та гуманітарної політики Валентина Шепецька. − Наразі музей працює в такому режимі, бо не введена ще одна ставка музейного працівника − ексурсовода. Запрошуємо черкасців оглянути експозицію, вона справді унікальна.

Нагадаємо, виставка містить експонати всіх епох минулого нашого краю від знарядь неандертальців (понад 100 тис. років тому) до артефактів ХІХ – початку ХХ ст., серед них цілий ряд унікальних і рідкісних для решти музеїв Черкащини і навіть України.

Археологічні експонати розміщені у 8-ми тематико-хронологічних вітринах, доповнені численними ілюстраціями та археологічними картами різних епох.

Крім археологічних експонатів, відвідувачі виставки зможуть ознайомитися із деякими зразками допоміжних колекцій музею, адже експозиція розпочинається додатковою вітриною «Наш край до появи людини», а у невеличкому мюнцкабінеті музею можна ознайомитися з нумізматично-боністичною виставкою «Історія України в монетах і банкнотах».

Теги: черкаси, черкаська область, Музей Середньої Наддніпрянщини, Михайло Сиволап, вихідні, археолог


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Журавлиний крик ...
Анна Григорович, RSS
Як ми боролися з самогоном ...
Лев Хмельковський, RSS
Марилька з Млієва ...
Володимир Чос, RSS
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS