ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

До сіл на Монастирищині підвели водогін

Дата: 19-05-2017, 16:42.

До сіл на Монастирищині підвели водогін Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області прийнято в експлуатацію водогони в селах Халаїдове та Владиславчик Монастирищенського району. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби ДАБІ України.

Загальна довжина водопроводу у вказаних населених пунктах становить 11,4 км. Зокрема, протяжність розвідного водогону села Халаїдове – 5,3 км по вулицях Центральна (Пархоменка), Незалежності (Леніна), Франка (Горького), Травневій (Першотравневій), Шевченка, Пушкіна, Коцюбинського. Це дозволить забезпечити питною водою мешканців понад сотню будинків. Натомість, водогін по селу Владиславчик загальною довжиною 6,1 км у подальшому дасть можливість підключити до водопровідної мережі 80 домівок.

Загалом за І квартал 2017 року Держархбудінспекція в Черкаській області зареєструвала 786 дозвільних документів у сфері будівництва. Серед них – 260 повідомлень та 225 декларацій про початок виконання будівельних робіт, 298 декларацій про готовність об’єктів до експлуатації.

Теги: черкаси, черкаська область, Монастирищина, водогін, подопровід


Черкаси наживо

Понад два роки у місті функціонує балетна школа. Навчатися там починають малюки від 3,5 років. Серед усього, виконують вправи на розтягування,
Благодійний бал за сприянням шкільних лідерів м. Черкаси відбувся 5-го травня у Художньому музеї ім.Т.Г.Шевченка. Кошти збирали на лікування
< >
Колишні учениці ...
Олексій Юрін, RSS
День вишиванки ...
Олексій Юрін, RSS
У кав'ярні ...
Олексій Юрін, RSS