ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Новини » Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

«Прозоро діятиме з 20 тисяч» − міський голова Анатолій Бондаренко

Дата: 19-05-2017, 14:25.

«Прозоро діятиме з 20 тисяч» − міський голова Анатолій Бондаренко Міський голова Анатолій Бондаренко підписав розпорядження, яким зобов’язав директорів чотирьох структурних підрозділів (департаменту житлово-комунального комплексу, архітектури та містобудування, освіти та гуманітарної політики, охорони здоров’я та медичних послуг) створити власні тендерні комітети. На це в них є менше місяця – новостворені комітети мають запрацювати до 15 червня нинішнього року. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській міській раді.

Крім того, цим розпорядженням черкаський мер зобов’язав очільників названих підрозділів здійснювати закупівлю товарів через систему електронних державних закупівель ProZorro за умови, коли очікувана річна вартість предмета закупівлі перевищуватиме 20 тисяч гривень.

«Прозоро діятиме з 20 тисяч» − міський голова Анатолій Бондаренко

Таким чином розпорядники коштів нестимуть персональну відповідальність за організацію та проведення закупівель товарів, робіт та послуг коштом міського бюджету, відповідно до завдань, визначених Програмою соціально-економічного розвитку.


Теги: черкаси, черкаська область, Прозоро, 20 тисяч, міський голова, Анатолій Бондаренко


Черкаси наживо

Понад два роки у місті функціонує балетна школа. Навчатися там починають малюки від 3,5 років. Серед усього, виконують вправи на розтягування,
Благодійний бал за сприянням шкільних лідерів м. Черкаси відбувся 5-го травня у Художньому музеї ім.Т.Г.Шевченка. Кошти збирали на лікування
< >
Колишні учениці ...
Олексій Юрін, RSS
День вишиванки ...
Олексій Юрін, RSS
У кав'ярні ...
Олексій Юрін, RSS