ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Новини » Політика

Роздрукувати        Друкована версія

Геннадій Бобов прокоментував інформацію про подання на зняття з нього депутатської недоторканості

Дата: 19-05-2017, 19:07.

Геннадій Бобов прокоментував інформацію про подання на зняття з нього депутатської недоторканості Народний депутат Геннадій Бобов оприлюднив свою позицію з приводу подання Генпрокуратури про зняття з нього депутатської недоторканості у зв’язку зі звинуваченнями в ухиленні від сплати податків. Про це «Нова Доба» дізналася з офіційної сторінки нардепа на «Фейсбук».

«З приводу заяв щодо подання на зняття з мене депутатської недоторканості. Всі звинувачення проти мене – безпідставні.
Перш ніж робити подібні заяви, представникам правоохоронних органів варто було б спочатку взяти роз’яснення у народних депутатів щодо усіх питань, які їх цікавлять.
Впевнений, більшість непорозумінь було б вирішено. І в правоохоронних органів не залишилося підстав для подібних "піар-заяв" у соцмережах.
Нагадаю, я завжди прозоро декларував усі суми прибутків, що були зароблені моєю родиною за більш ніж 20 років роботи в аграрному бізнесі. Мені нічого приховувати.
Тому розраховую на об’єктивність правоохоронних органів у встановленні істини у цій ситуації» – зазначив Геннадій Бобов.

Теги: черкаси, черкаська область, податки, Геннадій Бобов, народний депутат, генпрокуратура


Черкаси наживо

Понад два роки у місті функціонує балетна школа. Навчатися там починають малюки від 3,5 років. Серед усього, виконують вправи на розтягування,
Благодійний бал за сприянням шкільних лідерів м. Черкаси відбувся 5-го травня у Художньому музеї ім.Т.Г.Шевченка. Кошти збирали на лікування
< >
Колишні учениці ...
Олексій Юрін, RSS
День вишиванки ...
Олексій Юрін, RSS
У кав'ярні ...
Олексій Юрін, RSS