ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Новини » Політика

Роздрукувати        Друкована версія

Геннадій Бобов прокоментував інформацію про подання на зняття з нього депутатської недоторканості

Дата: 19-05-2017, 19:07.

Геннадій Бобов прокоментував інформацію про подання на зняття з нього депутатської недоторканості Народний депутат Геннадій Бобов оприлюднив свою позицію з приводу подання Генпрокуратури про зняття з нього депутатської недоторканості у зв’язку зі звинуваченнями в ухиленні від сплати податків. Про це «Нова Доба» дізналася з офіційної сторінки нардепа на «Фейсбук».

«З приводу заяв щодо подання на зняття з мене депутатської недоторканості. Всі звинувачення проти мене – безпідставні.
Перш ніж робити подібні заяви, представникам правоохоронних органів варто було б спочатку взяти роз’яснення у народних депутатів щодо усіх питань, які їх цікавлять.
Впевнений, більшість непорозумінь було б вирішено. І в правоохоронних органів не залишилося підстав для подібних "піар-заяв" у соцмережах.
Нагадаю, я завжди прозоро декларував усі суми прибутків, що були зароблені моєю родиною за більш ніж 20 років роботи в аграрному бізнесі. Мені нічого приховувати.
Тому розраховую на об’єктивність правоохоронних органів у встановленні істини у цій ситуації» – зазначив Геннадій Бобов.

Теги: черкаси, черкаська область, податки, Геннадій Бобов, народний депутат, генпрокуратура


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Журавлиний крик ...
Анна Григорович, RSS
Як ми боролися з самогоном ...
Лев Хмельковський, RSS
Марилька з Млієва ...
Володимир Чос, RSS
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS