ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

АМКУ зобов’язав три міськвиконкоми на Черкащині усунути порушення у своїй роботі

Дата: 23-05-2017, 17:18.

АМКУ зобов’язав три міськвиконкоми на Черкащині усунути порушення у своїй роботі Бездіяльність виконавчих комітетів Канівської, Корсунь-Шевченківської та Золотоніської міських рад щодо перегляду норм надання послуг з вивезення побутових відходів містить ознаки вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Відділення АМКУ у Черкаській області.

Як встановило Відділення, органи місцевих самоврядувань не переглядали норми надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог Правил визначення норм надання цих послуг

Така бездіяльність може призвести до стягнення підприємствами, які надають послуги з вивезення побутових відходів, необгрунтованої плати за надані послуги.

У зв’язку з цим, адміністративна колегія територіального відділення надала обов’язкові для розгляду рекомендації переглянути норми надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог чинного законодавства.

Про результати розгляду рекомендацій виконавчі комітети Канівської, Корсунь-Шевченківської та Золотоніської міських рад мають повідомити територіальне відділення у тримісячний строк.

Теги: черкаси, черкаська область, Антимонопольний комітет України, вивезення сміття, Золотоноша, Корсунь-Шевченківський, виконком


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o