СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Млієві невідомі незаконно вирубали дерева

Дата: 25-05-2017, 13:03.

У Млієві невідомі незаконно вирубали дерева 23 травня, реагуючи на звернення Мліївської сільської ради стосовно проведення незаконної рубки дерев в межах села Мліїв Городищенського району, спеціалісти Держекоінспекції у Черкаській області разом із посадовими особами органу місцевого самоврядування виявили факт самовільної рубки дерев різних порід (сосна, акація, тополя, клен та берест) в кількості 371 шт. Про це «Нова Доба» дізналася від Держекоінспекції у Черкаській області.

Обраховано розмір шкоди, завданої державі знищенням зелених насаджень, який становить 267,3 тисяч гривень.

Осіб, що скоїли вирубку, поки не встановлено. Матеріали перевірки передані до правоохоронних органів для відповідного реагування та встановлення осіб, причетних до незаконної вирубки зелених насаджень.

Державна екологічна інспекція у Черкаській області попереджає про недопустимість самовільних рубок та просить жителів Черкащини вчасно повідомляти про такі випадки правоохоронні органи. Це дасть змогу затримувати порушників безпосередньо на місці вчинення правопорушення.

Теги: черкаси, черкаська область, Мліїв, Городищина, вирубка дерев, дерева


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
Про кохання від мами ...
Юлія Фомічова, RSS