Новина із категорії: Блоги » Володимир Чос

Роздрукувати        Друкована версія
З великим успіхом в залі Черкаської обласної філармонії 24 травня пройшов благодійний концерт «З вірою в Україну». Зі сцени звучали пісні у виконанні Тараса Петриненка та інших відомих українських виконавців. Захід провів благодійний фонд братів Олега і Сергія Кузьміних, щоб зібрати кошти на створення у Черкасах реабілітаційного центру для безкоштовного лікування бійців, які отримали поранення у війні на Сході. Концерт відвідали і представники Городищини – учасники АТО зі своїми родинами. Усього їздили 30 осіб (двома автобусами).

– На концерт прийшли щирі, небайдужі люди, які розуміють справжню ціну миру, відчувають повагу до військовослужбовців, усвідомлюють наскільки суспільство у боргу перед молодими хлопцями, які втратили на війні здоров’я, – говорить голова Городищенської районної спілки воїнів АТО Вадим Черненко. – Зібрання благословив митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан. Нагородили державними відзнаками бійців з Черкащини та родини загиблих. Панувала атмосфера добра і братерства. Городищани змогли поспілкуватися та сфотографуватися з зірками української естради.

Городищенські АТОвці побували на благодійному концерті

Фонд братів Кузьміних добре відомий в Україні. Олег – це той легендарний комбат-кіборг, який провів у полоні терористів 124 доби. Саме під час його перебування в неволі молодший брат Сергій створив громадянську ініціативу, аби допомогти звільненню хлопців з полону. Тепер серед програм фонду значна увага відводиться лікуванню поранених. Створили реабілітаційний центр в Житомирі. На прохання членів Городищенської спілки воїнів тепер створюють реабілітаційний центр у Черкасах. Вже знайшли приміщення по вул. Благовісна, де проводять ремонт, завозять обладнання, підбирають персонал. Реабілітаційний центр має запрацювати уже у червні.
Організатори з сумом зазначили, що на превеликий жаль захід проігнорували представники черкаської влади, було мало журналістів, на запитання «чи є присутні депутати?» руки підняли всього двоє – і то це були представники з районів. Мабуть потрібно вже всю Україну лікувати і реабілітовувати.

Теги: черкаси, черкаська область, Городищина, АТОвці, благодійний концерт, реабілітація

Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
«Самотня» мама ...
Юлія Фомічова, RSS
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS