КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Студентка УДПУ стала учасником першої в історії нашої держави програми «Навчай для України»

Дата: 31-05-2017, 17:02.

Студентка УДПУ стала учасником першої в історії нашої держави програми «Навчай для України» Студентка 4 курсу факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Дар’я Крайнова успішно пройшла останній відбірковий етап національного проекту «Навчай для України». Вона стала однією з 40 учасників, обраних з-понад трьохсот кандидатів. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі УДПУ.

За словами Дар’ї, відбір учасників проходив у три етапи. Перший –анкета, що комплексно розкриває кандидата як особистість, висвітлює наукові та громадські досягнення, визначає рівень мотивації. Другий –особисте скайп-інтерв'ю, яке тривало майже годину. Третій, найбільш довготривалий та цікавий етап – Центр оцінювання. Зранку учасники відбору познайомились, навіть колективно провели гру, а далі –письмовий тест на визначення рівня володінням фаховим предметом (уманчанка обрала англійську мову).Потім було проведення міні-уроку з цієї дисципліни, після – групова робота у формі вирішення ряду педагогічних задач і особиста співбесіда.

Розповідаючи про відбірковий етап, студентка УДПУ зазначила:«Мене одразу попередили, що буде нелегко! Але труднощі — не те, що могло б мене зупинити». Найприємнішим моментом тривалого і компетентного відбору, ділиться Дар’я, було знайомство із професіоналами своєї справи з різних куточків України.

Зазначимо, що програма «Навчай для України» має на меті залучити найкращих випускників та молодих спеціалістів до викладання в школах та розвивати їхній лідерський потенціал для розширення освітніх можливостей в житті дітей сьогодні та здійснення системних змін в країні завтра. Цьогоріч Україна стала 41-ою країною у світі і 17-оюв Європі, що приєдналася до TeachForAll. Планується, що випускники програми сформують спільноту, яка стане рушійною силою системних змін як в освіті, так і в інших сферах.


Теги: черкаси, черкаська область, студентка, УДПУ, учасниця, проект, «Навчай для України»


Черкаси наживо

Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
У справжній трояндовий рай можна потрапити на Черкащині. Тут одночасно цвітуть 15 тисяч кущів різносортної троянди. Величезний розсадник облаштували
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS