КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Новини » Кримінал

Роздрукувати        Друкована версія

Із незаконного обігу вилучено 1 тисячу літрів спирту

Дата: 13-06-2017, 09:42.

Із незаконного обігу вилучено 1 тисячу літрів спирту У рамках заходів операції «Акциз-2017» співробітниками податкової міліції головного управління ДФС у Черкаській області спільно з працівниками Національної поліції встановлено, що територією області незаконно транспортують спирт і затримано незаконну партію спирту.
Так, на трасі Київ-Одеса неподалік м. Умань був зупинений автомобіль Foton, під час огляду якого, крім зазначених у супровідних документах клею та мастила, було виявлено діжки зі спиртом. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі в ГУ ДФС у Черкаській області.

Із незаконного обігу вилучено 1 тисячу літрів спирту

У результаті заходів правоохоронцями вилучено 1 тисячу літрів спирту та вантажний автомобіль. Загальна вартість вилученого майна становить 350 тисяч гривень.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування підакцизних товарів).
Триває слідство.

Теги: черкаси, черкаська область, обіг, Акциз-2017, операція, ГУ ДФС, спирт


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Залишитись дітьми ...
Анна Сакун, RSS
Про дітей ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS