ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У міськраді планують створити Департамент муніципальної інфраструктури

Дата: 15-06-2017, 13:22.

У міськраді планують створити Департамент муніципальної інфраструктури Нещодавно на нараді міський голова Анатолій Бондаренко розкритикував діяльність Департаменту ЖКК. Зокрема міський голова зазначив, що відповідно до Програми соціально-економічного розвитку з близько 156 об’єктів вулично-дорожньої мережі виконано лише 10−15. Повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

− Тобто виконання становить 4−6 %, − зазначив мер. − Керівник департаменту отримав дві догани, нині будемо вивчати питання щодо його подальшої долі.

Також сьогодні Анатолій Васильович вніс на розгляд сесії проект рішення про зміну структури Управління інспектування. Муніципальна інспекція перетвориться у Департамент муніципальної інфраструктури, який опікуватиметься лише капітальним ремонтом доріг, тротуарів, нанесенням розмітки, реформування галузі транспорту.

Теги: черкаси, черкаська область, Департамент муніципальної інфраструктури, міська рада, створення, Анатолій Бондаренко


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS