ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаський суд постановив припинити роботу заправок «Оранжгаз»

Дата: 15-06-2017, 13:41.

Черкаський суд постановив припинити роботу заправок «Оранжгаз» 13 червня цього року Черкаський окружний адміністративний суд задовольнив позов Державної екологічної інспекції у Черкаській області та проголосив вступну та резулятивну частину рішення, якою встановив застосувати заходи реагування, зокрема, заборонити (зупинити) діяльність з роздрібної торгівлі пальним АГЗП ТОВ «Оранжгаз», що зареєстроване в місті Черкаси. Про це «Нова Доба» дізналася від Держекоінспекції у Черкаській області.

Для відновлення діяльності підприємство має усунути недоліки у порядку, встановленому чинним законодавством, а саме, отримати проекти господарської діяльності з матеріалами оцінки її впливу на навколишнє природне середовище на всіх об'єктах, документи, що посвідчують право власності на земельні ділянки та дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Теги: черкаси, черкаська область, екологія, заправка, пальне


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS