ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Канів відвідали віце-спікер і депутат Верховної Ради

Дата: 15-06-2017, 16:58.

Канів відвідали віце-спікер і депутат Верховної Ради У вівторок, 13 червня з робочим візитом Канів відвідали заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд і народний депутат Лев Підлісецький. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Канівської міськради.

Гості з Києва оглянули деякі навчальні заклади міста та місце імовірного будівництва Канівської ГАЕС, поблизу с. Бучак.

Потому віце-спікер О. Сироїд і депутат Верховної ради України Л. Підлісецький зустрілися з Канівським міським головою Ігорем Ренькасом. На зустрічі також був присутній Президент Всеукраїнської Асоціації «Укргідроенерго», Герой України Семен Поташник. Присутні обговорили всі «за» і «проти» питання будівництва Канівської ГАЕС. Про технічну сторону проекту кваліфіковано інформував усіх С.Поташник.

Канів відвідали віце-спікер і депутат Верховної Ради Продовжилася тема будівництва гідроакумулювальної електростанції на зустрічі народних обранців із активними громадянами міста, де народні обранці висловили думку, що наразі доцільність будівництва Канівської ГАЕС не стоїть на «порядку денному».

– У рамках енергетичної кризи було піднято проект 30-річної давнини і прийнято рішення його «реанімувати» з врахуванням потреб сучасності. Однак потрібно враховувати ще й вимоги екології, туризму, економічної обґрунтованості проекту, і тільки тоді приймати рішення щодо продовження будівництва, – зауважила О. Сироїд.

Також під час заходу представники Верховної ради України разом із канівцями порушили питання реформи закладів охорони здоров’я, розвитку туризму та об’єднання територіальних громад.

Теги: черкаси, черкаська область, Верховна Рада, віце-спікер, Канів, робочий візит


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS