ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Новини » Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

Майже 18 тис. осіб в Черкаському районі подали заяви на субсидії

Дата: 15-06-2017, 22:30.

Майже 18 тис. осіб в Черкаському районі подали заяви на субсидії Кількість сімей, яким має бути призначено субсидію на наступний період у травні 2017 року становить 17951 (термін отримання субсидії яких закінчився у квітні 2017 року). Відділом соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення розпочато нарахування, перерахунок субсидії на наступний термін з травня 2017 понад 17953 заявникам нарахування субсидії громадянам, які звертаються вперше та проведено роботу з повернення невикористаної субсидії на рахунки понад 11257 заявникам у розмірі, визначеному надавачами послуг. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаській РДА.

За підтримки сільських рад району створено 6 додаткових робочих місць в управлінні праці та соціального захисту населення та модернізовано 3 робочі місця відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління.

На умовах співфінансування з районного бюджету та фонду соціального страхування на випадок безробіття додатково залучено до роботи по обрахунку субсидій 10 осіб, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості.

Теги: черкаси, черкаська область, Черкаський район, субсидії, призначення, нарахування


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS