КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Христинівщині затримали чоловіків, які вимагали 5 тисяч доларів

Дата: 16-06-2017, 12:19.

На Христинівщині затримали чоловіків, які вимагали 5 тисяч доларів Черкаські поліцейські затримали трьох чоловіків, які вимагали кошти у жителя Христинівського району. Зловмисники заволоділи його транспортним засобом та додатково вимагали в нього 5 тисяч доларів США в якості погашення неіснуючого боргу. Про це «Нова Доба» дізналася від ГУ НП у Черкаській області.

Поліцейські затримали їх в момент передачі обумовленої суми коштів.

За вказаними фактами відкрито два кримінальних провадження за відповідними статтями Кримінального Кодексу, а саме частина 3 статті 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) та частина 2 статті 189 (Вимагання за попередньою змовою групою осіб). На даний час проводиться досудове розслідування. Дані особи затримані в порядку статті 208 КПК України.

Теги: черкаси, черкаська область, вимагання грошей, Христинівський район, поліція


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS