СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Яснозірському лісництві облаштували розсадник для декоративних рослин

Дата: 16-06-2017, 12:41.

У Яснозірському лісництві облаштували розсадник для декоративних рослин Цього року на території Яснозірського лісництва Корсунь-Шевченківського лісгоспу створили новий розсадник. Тут висадили різні види хвойних декоративних рослин – туї, ялівці, блакитні ялини. Саме з них будуть в подальшому відібрані кращі зразки для створення плантацій декоративного посадматеріалу шляхом живцювання. Про це «Новій Добі» повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Головне правило вирощування якісного посадматеріалу, зазначають корсунь-шевченківські лісівники, – це особливий догляд, який, головним чином, полягає у правильному поливі, особливо у спекотні літні місяці. Тож для цього встановили систему крапельного зрошення, яка дозволяє підтримувати рослини в оптимально вологому грунті.

«Шкільне відділення для дорощування декоративних рослин – це наш новий об’єкт на території лісництва. Вирощувати саме якісний посадматеріал – надзвичайно кропітка робота, яка потребує часу і зусиль. Для того, аби раціоналізувати наші ресурси, ми встановили систему крапельного поливу. Її перевага в тому, що вода подається безпосередньо у прикореневу зону рослини регульованими малими порціями з допомогою спеціальних дозаторів-крапельниць, що не дозволяє кореневій системі пересихати і не створює твердої кірки на поверхні грунту. Також дозволяє радикально зменшити кількість води для поливу», – розповідає лісничий Яснозірського лісництва Леонід Буруль.

Тож у недалекому майбутньому лісівники матимуть відмінний декоративний посадковий матеріал не лише для озеленення території лісництва, а й для реалізації населенню, організаціям та установам.

Варто зазначити, що територія Яснозірського лісництва є гарним прикладом ландшафтного дизайну та чудового озеленення. Тут є затишна паркова зона, за якою постійно доглядають працівники структурного підрозділу, та щороку додають до неї щось нове. Цієї весни тут висадили чимало нових вічнозелених декоративних рослин, а також нещодавно сюди завезли великий декоративний камінь, який відтепер прикрашатиме цю місцину.

Ще однією особливістю Яснозірського лісництва є ялинкова алея. Саме тут із звичайнісіньких ялин вже упродовж кількох років створюють справжніх красунь, що мають довершені конусоподібні форми, яких досягають за допомогою фігурної стрижки.

Теги: черкаси, черкаська область, Яснозірське лісництво, декоративні рослини, розсадник


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS