СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкащани гідно виступили на літній Універсіаді України з веслування

Дата: 16-06-2017, 16:41.

Черкащани гідно виступили на літній Універсіаді України з веслування Шістнадцять команд протягом двох днів виборювали призові місця у змаганнях ХІІІ літньої Універсіади України з веслування на байдарках і каное на водних доріжках Дніпра. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон».

Черкаську область на змаганнях представляли відразу дві команди. У складі першої команди престиж Черкащини та свого навчального закладу захищали студенти Уманського державного педагогічного університету ім. П.Г.Тичини, за другу команду разом з уманчанами змагались веслувальники Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького, Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля та Черкаського державного технологічного університету.

У командному заліку серед збірних команд областей перемогли студенти Миколаївської області, на другому місці – студенти Хмельницької області, третє місце посіла команда Львівської області. Команда Черкаської області фінішувала за крок до медалей ‒ на четвертій позиції.

Серед вищих навчальних закладів найбільшу кількість очок набрали студенти Уманського педагогічного університету, друге місце ‑ у студентів Львівського університету фізичної культури, третє місце посіли студенти Хмельницького національного університету.

За результатами змагань курсант 3 курсу ЧІПБ Владислав Пилипенко зайняв у заїздах: К-4 200 м – ІІ місце, К-4 500 м – ІІІ місце, К-4 1000 м – ІІІ місце.

3 місце на дистанції 500 метрів здобули Левченко Максим та Гарасименко Костянтин, які представляли Черкаський національний університет імені Б. Хмельницького.

Теги: черкаси, черкаська область, універсіада, веслування, ЧНУ ім. Б. Хмельницького, УДПУ ім. П.Тичини


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS