ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В Умані провели жеребкування з розподілу пільгових земельних ділянок

Дата: 16-06-2017, 17:59.

В Умані провели жеребкування з розподілу пільгових земельних ділянок 2 червня на сесії міської ради депутати затвердили детальний план території мікрорайону «Заводський» з метою розміщення житлової та громадської забудови та зарезервували 291 земельну ділянку для будівництва житлових будинків, господарських будівель та споруд. Це дало змогу 13-14 червня цього року в Умані вдруге провести відкрите жеребкування з розподілу земельних ділянок учасникам АТО та іншим пільговим категоріям населення, в якому взяли участь близько 120 мешканців міста. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Уманського міськвиконкому.

«Ми розуміємо, що цих ділянок недостатньо. Проте міська влада і надалі буде працювати для забезпечення соціальних гарантій наших захисників та інших пільгових категорій населення», – сказав Олександр Цебрій.

Довідково: у 2016 році вперше проведена процедура жеребкування з розподілу земельних ділянок учасникам АТО. Цьому передувало прийняття 02 червня 2015 року Уманською міською радою рішення «Про внесення змін до детального плану території мікрорайону «Східний» з метою розміщення житлової та громадської забудови. А рішенням міської ради від 17 вересня 2015 року затверджені зміни до детального плану території та було резервовано 65 земельних ділянок для учасників АТО. В результаті 62 учасники АТО змогли отримати свої наділи.

Теги: черкаси, черкаська область, жеребкування, земельні ділянки, розподіл землі, Умань, учасники АТО


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS