СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Соборній відзначили сторіччя Української революції

Дата: 18-06-2017, 14:12.

На Соборній відзначили сторіччя Української революції Про Українську революцію 1917 – 1921 років просто неба. Прем’єра хронікально-документального фільму «ЗА УКРАЇНУ, ЗА ЇЇ ВОЛЮ! (миттєвості української історії)» відбулася на Соборній площі Черкас у п’ятницю. Фільм створив відомий український кінорежисер-документаліст Сергій Буковський. Також на площі демонстрували кінофотоархіви. А поруч у Будинку рад запрацювала «революційна» фотовиставка. Усе це – в межах відзначення 100-річчя подій Української революції. Про це „Нова Доба” дізналася в Черкаській ОДА.

В організації заходу взяли участь: Всеукраїнське товариство «Меморіал» імені Василя Стуса, Національна світлинотека «Українська мить», Мистецький фонд імені Короля Данила, Видавничий Дім «Ін Юре» за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації. Співорганізатор – Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Фотовиставку «ПОСТАТІ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ РЕВОЛЮЦІЇ», «СТО ПЕРЕМОГ УКРАЇНИ (1917-2017)» і фотолітопис «ЗА УКРАЇНУ, ЗА ЇЇ ДОЛЮ, ЗА ЧЕСТЬ І ВОЛЮ, ЗА НАРОД» побачать усі райони Черкащини. А тематичні книги отримають бібліотеки області.

Теги: черкаси, черкаська область, ювілей, Історія, революція, Черкаська ОДА, фотовиставка, кіно, книга, відзначення


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS