СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаські боксери привезли бронзу із Всеукраїнського турніру

Дата: 18-06-2017, 21:06.

Черкаські боксери привезли бронзу із Всеукраїнського турніру Кропивницький приймав ІІ Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків, у якому взяли участь черкащани. Про це „Нова Доба” дізналася на сайті „Черкаський спорт”.

У боксерських змаганнях пам’яті заслуженого тренера України Звєрєва В.П. боротьбу за медалі вели близько 60 боксерів практично з усіх областей, у тому числі і збірна Черкащини. Серед шести боксерів з Черкаської області, у ваговій категорії 64 кг змагався за медалі і наш Андрій Смирнов. Цей рік лише дві вагові категорії були майстерськими 64 кг та 75 кг. Вигравши два перших поєдинки, відповідно у 1/8та1/4 фіналу, у півфіналі у доволі неоднозначному спірному бою з рахунком 2:3 наш боксер поступився кропивницькому боксеру Дашкіну Владиславу.

Наступними змаганнями у Смирнова, та вже мабуть і у Овсяннікова, стане Міжнародний майстерський турнір пам’яті Семена Трестіна в м. Одеса в середині липня.

Теги: черкаси, черкаська область, бокс, змагання, Кропивницький, Всеукраїнський турнір


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS