КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Житель Черкас вирощував на городі сумнівні рослини

Дата: 19-06-2017, 11:05.

Житель Черкас вирощував на городі сумнівні рослини 18 червня, близько 15-ї години, черкащанка повідомила на лінію 102, що в будинку, де вона проживає чутно різкий запах, схожий на ацетон. Черговий екіпаж прибув за адресою на вулицю Грузиненка. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби патрульної поліції Черкас.

Патрульні виявили громадянина, який підозріло поводився. Він сховав руки до кишень та на вимогу показати вміст не відреагував.

Коли інспектори почали проводити поверхневу перевірку, чоловік став пручатись і злив у кишеню речовину зі шприца, який у нього виявили.

Відбираючи первинні матеріали справи, вартові порядку помітили, що в сусіда заявниці на земельній ділянці висаджено рослини, схожі на мак та коноплі. Тоді, поліцейські викликали слідчих й до їхнього приїзду забезпечили охорону місця події.

Чоловіка доставили на освідування до наркодиспансеру та надання пояснень до міського відділу поліції.

Теги: черкаси, черкаська область, наркотики, конопля, мак, наркоман


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS