КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Житель Черкас вирощував на городі сумнівні рослини

Дата: 19-06-2017, 11:05.

Житель Черкас вирощував на городі сумнівні рослини 18 червня, близько 15-ї години, черкащанка повідомила на лінію 102, що в будинку, де вона проживає чутно різкий запах, схожий на ацетон. Черговий екіпаж прибув за адресою на вулицю Грузиненка. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби патрульної поліції Черкас.

Патрульні виявили громадянина, який підозріло поводився. Він сховав руки до кишень та на вимогу показати вміст не відреагував.

Коли інспектори почали проводити поверхневу перевірку, чоловік став пручатись і злив у кишеню речовину зі шприца, який у нього виявили.

Відбираючи первинні матеріали справи, вартові порядку помітили, що в сусіда заявниці на земельній ділянці висаджено рослини, схожі на мак та коноплі. Тоді, поліцейські викликали слідчих й до їхнього приїзду забезпечили охорону місця події.

Чоловіка доставили на освідування до наркодиспансеру та надання пояснень до міського відділу поліції.

Теги: черкаси, черкаська область, наркотики, конопля, мак, наркоман


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS