СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Олімпійський день провели у пришкільних таборах Черкащини

Дата: 19-06-2017, 12:58.

Олімпійський день провели у пришкільних таборах Черкащини Днями в рамках Олімпійського дня для дітей, що відпочивають у пришкільних таборах сіл Софіївка, Тубільці, Байбузи, Яснозір’я, Кумейки, Шелепухи, що на Черкащині, відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області організовувало низку спортивних заходів. Зокрема діти стали учасниками майстер-класу з фехтування та ознайомилися з історією олімпійського руху. Про це «Нова Доба» дізналася від Відділення Національного Олімпійського комітету в Черкаській області.

Відбулися заходи за участі майстра спорту України з фехтування Юрія Нікітіна та стипендіата Національного олімпійського комітету України у Черкаській області Олександра Гнатенка.

З великим задоволенням діти взяли участь у майстер-класі з фехтування, випробували спортивну амуніцію, освоїли елементи фехтування та з цікавістю послухали розповідь про історію олімпійського руху.

Всі учасники заходів отримали подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області.

Теги: черкаси, черкаська область, майстер-клас, Олімпійський день, Черкаський район


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS