СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Олімпійський день провели у пришкільних таборах Черкащини

Дата: 19-06-2017, 12:58.

Олімпійський день провели у пришкільних таборах Черкащини Днями в рамках Олімпійського дня для дітей, що відпочивають у пришкільних таборах сіл Софіївка, Тубільці, Байбузи, Яснозір’я, Кумейки, Шелепухи, що на Черкащині, відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області організовувало низку спортивних заходів. Зокрема діти стали учасниками майстер-класу з фехтування та ознайомилися з історією олімпійського руху. Про це «Нова Доба» дізналася від Відділення Національного Олімпійського комітету в Черкаській області.

Відбулися заходи за участі майстра спорту України з фехтування Юрія Нікітіна та стипендіата Національного олімпійського комітету України у Черкаській області Олександра Гнатенка.

З великим задоволенням діти взяли участь у майстер-класі з фехтування, випробували спортивну амуніцію, освоїли елементи фехтування та з цікавістю послухали розповідь про історію олімпійського руху.

Всі учасники заходів отримали подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області.

Теги: черкаси, черкаська область, майстер-клас, Олімпійський день, Черкаський район


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS