КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Новини » Культура. Освіта

Роздрукувати        Друкована версія

Дві маленькі красуні з Черкащини стали призерками конкурсу «Міні-міс Україна»

Дата: 19-06-2017, 13:18.

Дві маленькі красуні з Черкащини стали призерками конкурсу «Міні-міс Україна» Маленькі красуні та красені з різних куточків України змагалися за звання найкращих. Нещодавно в Києві проходив XIX Національний дитячий фестиваль «Міні-міс та Міні-містер України 2017», в якому 6-річна уманчанка Марія Рафальська здобула третє місце, а друге місце дісталось ]] землячці з міста Монастирище Катерині Пуздерко. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Вечірня Умань».

Дві маленькі красуні з Черкащини стали призерками конкурсу «Міні-міс Україна» – На конкурс ми їхали не перемоги, а показати свої таланти, і морально налаштовували доньку на те, що головне участь а не перемога. Тому третє місце для нас стало приємною несподіванкою. Донька отримала масу позитивних емоцій і знайшла нових друзів, – розповідає Марина Шеремета, мати учасниці.

Дитячий фестиваль таланту і краси зібрав маленьких принців і принцес з усієї України. 29 учасників конкурсу демонстрували свої яскраві костюми й таланти публіці та зірковому журі.

Дві маленькі красуні з Черкащини стали призерками конкурсу «Міні-міс Україна» За результатами конкурсу, 6-річна Марія Рафальська здобула титул «Маленька Міс України 2017 – бронза», а Катерина Пуздерко з Мальківки отримала титул «Юна Міні міс України 2017 – срібло».

Теги: черкаси, черкаська область, конкурс краси, міні-мі, Умань, Монастирищина


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS